Geri

Hakkımızda

VİZYONUMUZ
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir ve verimli iş yapan, hedeflerini her geçen gün yükseltip daha geniş kitlelere hizmet sunarak , hizmet verdiğimiz sektörlerde öncü bir kuruluş olmak.
MİSYONUMUZ
Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarak, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.
Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı amaçlarız. 
HAKKINDA
ALMER TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. olarak; Kayseri 1. Organize Sanayi Bölgesinde 2003 yılından itibaren %100 Pamuktan  karde, penye, compact, coreyarn, dual core, şantuk, çift kat iplik üretimi gerçekleştirmektedir.
Gerek Usa pamukları gerekse uzun elyaf Supima kullanarak kalite ve ürün çeşitliliğini artırmaktadır.
Kurulduğu günden itibaren kapasite ve kalite için sürekli yatırım yapan firmamız, iç piyasa ve yurtdışı satışlarıyla ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmaktadır.
Üretimin başladığı günden itibaren kaliteli üretim, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan firmamız seçtiği makine parkı, hammadde ve teknik ekibi ile hedefi yakalamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

30’dan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz

 

30’dan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz